KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
2020-02-28

Targi ogrodnicze odwołane! Powód? Koronawirus

Koronawirus jest powodem przełożenia terminu targów MyPlant&Garden w Mediolanie. Z powodu epidemii panującej we włoskiej Lombardii targi odbędą się... we wrześniu.

Wrzesień 2020 jest w tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem - informują organizatorzy targów. - Jest to wybór uwzględniający przede wszystkim poczucie odpowiedzialności każdego. Jesteśmy przekonani, że odroczenie Myplant może stać się kolejną szansą na rozwój i rozwój dla wszystkich, wystawców, odwiedzających, partnerów, współpracowników. Będziemy nadal pracować we wzajemnym zaufaniu, aby VI edycja MyPlant była taka, jak powinna była i mogła być w nadchodzących dniach: wielki sukces.

Z powodu koronawirusa w północnych Włoszech zachorowało ponad 200 osób, a kilka zmarło. Z tego powodu odwołano nie tylko targi MyPlant&Garden, ale także wiele imprez związanych z zakończeniem karnawału. 

Włosi podeszli do sprawy bardzo poważnie. Odwołanie dużej imprezy rolniczej to jednak zupełnie nowa jakość w branży rolnej. Niestety, jak widać, koronawirus już ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na rolnictwo i rynek spożywczy.

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
REKLAMA

Redakcja

tel: 54 235 52 61

kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione