KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?

Partnerzy portalu

Partner serwisu Anwil Grupa Orlen
Partner serwisu Polski Cukier
2020-01-22

Szykuje się reorganizacja w ministerstwie rolnictwa – powstanie nowy departament

Podczas spotkania noworocznego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy, minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zapowiedział reorganizację swojego resortu. Ma powstać nowy departament przetwórstwa i rynków rolnych. 

Wsłuchując się w głosy środowiska, przygotowujemy się do reorganizacji ministerstwa rolnictwa. Realizując zobowiązania, do jakich się zobowiązałem, otwieram departament przetwórstwa i rynków rolnych – zapowiedział Jan Krzysztof Ardanowski. - Nie będzie już sytuacji, jaka trwała przez lata, że sektor przetwórstwa był traktowany po macoszemu, nie miał gdzie lokować oczekiwań i szukać wsparcia.  Korzystajcie z pomocy nowego wiceministra rolnictwa – Ryszarda Kamińskiego, jednego z najbardziej kompetentnych w Polsce specjalistów z zakresu budzenia przedsiębiorczości na obszarach wiejskich.

Minister zapewnił, że jest gotowy do współorganizowania spotkania na temat najbardziej palących problemów przetwórstwa rolno-spożywczego. Apelował o przygotowanie precyzyjnej agendy spraw, które nurtują to środowisko.

Żródło: SRiWRP, fot. MRiRW

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
REKLAMA

Redakcja

tel: 54 235 52 61

kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione