KalendarzRolników.pl
Nie masz jeszcze konta?
2019-07-14

"Poznaj nasze KGW" - czekamy na WAS!

Portal KalendarzRolnikow.pl startuje z nowym cyklem artykułów „Poznaj nasze KGW”. Twoje koło gospodyń wyróżnia się w okolicy szczególną aktywnością, prężnie działacie na rzecz społeczności lokalnej, odnosicie sukcesy, a może słyniecie z najlepszych wypieków? Pochwalcie się tym na łamach naszego portalu! Niech usłyszy o Was świat! 

Koła Gospodyń Wiejskich to siła, mądrość i tradycja polskiej wsi. Cieszymy się, że są one współcześnie coraz bardziej popularne i dosłownie przeżywają swój renesans. W cyklu artykułów „Poznaj nasze KGW” chcemy zaprezentować oraz wypromować gospodynie, które aktywnie działają na rzecz swoich lokalnych społeczności. Tak – właśnie takie jak Twoje KGW!

Drogie Panie! Jeśli chcecie pochwalić się działalnością swojego koła i pokazać je na łamach portalu KalendarzRolnikow.pl, napiszcie do nas! Po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się Wami i przedstawimy koło naszym Czytelnikom.

Jak wysłać zgłoszenie? Wystarczy w kilku zdaniach napisać, jakie koło reprezentujecie, skąd jesteście oraz jakie inicjatywy i działania podejmujecie. Podajcie numer telefonu do przewodniczącej koła, a redakcja KalendarzRolnikow.pl odezwie się do Was i wyjaśni szczegóły. Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Czekamy właśnie na WAS!!!

KGW, które zostaną przez nas wybrane i zaprezentowane na portalu KalendarzRolnikow.pl otrzymają dodatkowo upominki od naszego wydawcy Wydawnictwa Duszpasterstwa Rolników :-) 

 

kontakt1.jpg Redakcja KalendarzRolnikow.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Masz pytanie do autora? Napisz do nas tutaj
REKLAMA

Redakcja

tel: 54 235 52 61

kontakt@kalendarzrolnikow.pl

Wydawca

WDR
ul. Modra 23
87-807 Włocławek
www.wydawnictwodr.pl

 

Tu nas znajdziesz

Napisz do nas


pozycje oznaczone * muszą być wypełnione
Partnerzy
  • WDR
  • ODR Bratoszewice
  • KOWR
  • Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie
  • MINISTERSTWO ROLNICTWA I ROZWOJU WSI